fb

 

 

Wydarzenia 2015

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się nieodłącznie z ubieraniem choinki, czasem spędzonym w rodzinnym gronie, spotkaniach przy świątecznym stole. Ale oczywiście nie byłoby tej cudownej magii gdyby nie kolędy, a właściwie wspólne ich śpiewanie.  

Czytaj więcej...

Przed Świętami Bożego Narodzenia odbyły się w Grajowie IX warsztaty polsko-francuskie prowadzone przez Dominique Ponthus i Kingę Krasoń-Pilch. Ostatnie w tym roku spotkanie obfitowało we francuskie słodkości, tworzenie własnych kartek z życzeniami i naukę piosenki "Vive le vent".

Czytaj więcej...

Każdy z nas oczekuje z niecierpliwością Świąt Bożego Narodzenia, a w sposób szczególny czekają na nie dzieci. Dla nich właśnie Rada Rodziców oraz Rada Pedagogiczna zorganizowały po raz drugi już spotkanie wigilijne na Folwarku Zalesie.  W Wigilii uczestniczyło około 170 osób – dzieci ze Szkoły Podstawowej im. s. Emilii w Grajowie, nauczyciele, zaproszeni goście, rodzice. 

Czytaj więcej...

Pieczenie pierniczków w sposób szczególny kojarzy nam się ze Świętami Bożego Narodzenia. Cudowny zapach korzennej przyprawy, który rozchodzi się dookoła skusi każdego do poczęstowania się tym smakołykiem i nie powinno zabraknąć go na świątecznym stole.

Czytaj więcej...

Panująca przez ostatni tydzień pogoda pozwoliła na przeprowadzenie kolejnych etapów prac przy przebudowie dróg na terenie Sołectwa. Zakończyła się trwająca przez ostatni miesiąc modernizacja drogi gminnej prowadzącej do Przysiółka Zalesie na odcinku o długości ponad 1300 metrów. Natomiast w centrum Grajowa wykonawca rozpoczął prace zawarte w I etapie przebudowy drogi gminnej 560907K.

Czytaj więcej...

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine