fb

 

 

Wydarzenia 2019

Od dzisiaj do 25 listopada można głosować na wybrane zadania w ramach Wielickiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019/2020.
Na zadania o charakterze lokalnym zaplanowano środki w łącznej kwocie 500 000,00 zł, natomiast na zadania o charakterze ogólnogminnym zaplanowano środki w łącznej kwocie 1 000 000,00 zł.

Czytaj więcej...

W najbliższą niedziele, tj. 13 października odbędą się wybory parlamentarne. W Grajowie lokal wyborczy ulokowany będzie budynku Szkoły Podstawowej im. s. E. Podoskiej i będzie otwarty w godzinach 7.00 - 21.00. Udając się do lokalu należy pamiętać o tym, aby zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem. Od komisji wyborczej otrzymamy dwie karty do głosowania: do Sejmu z nazwiskami kandydatów na szarym tle, do Senatu – z nazwiskami kandydatów na żółtym tle.

Czytaj więcej...

Od kilku dni na terenie przy Szkole Podstawowej prowadzone są prace związane z realizacją projektu "Utworzenie placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Grajowie". 

Czytaj więcej...

W dniu jutrzejszym linie dowozowe R1 i D1 kursują jak w soboty, niedziele i święta. Przypominamy, że rozkłady jazdy wszystkich przewoźników mających swoje trasy przez Grajów dostępne są na stronie naszego Sołectwa w zakładce Komunikacja.

 

W minionym tygodniu na terenie Grajowa zamontowano nowe znaki drogowe, które ułatwić powinny poruszanie się po drogach naszego Sołectwa.

Czytaj więcej...

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine