fb

 

 

Wydarzenia 2019

Znany jest już szczegółowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w nadchodzącym roku. Podobnie jak w mijającym roku obowiązywać będzie reguła odbioru odpadów gromadzonych selektywnie w pierwszy wtorek miesiąca, a odpadów zmieszanych w co drugi wtorek począwszy od 7 stycznia.

Czytaj więcej...

Pierwsze opady śniegu jeszcze przed nami i co z tym się wiąże także pierwsze problemy na drogach. Warto, więc wiedzieć, jakie firmy odpowiadają za ich utrzymanie w okresie zimy.
Przez teren Sołectwa Grajów przebiegają drogi dwóch kategorii: droga powiatowa oraz drogi gminne. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem dróg objętych akcją oraz osób odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie z ramienia poszczególnych Urzędów i Wykonawców.

Czytaj więcej...

Od dzisiaj do 25 listopada można głosować na wybrane zadania w ramach Wielickiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019/2020.
Na zadania o charakterze lokalnym zaplanowano środki w łącznej kwocie 500 000,00 zł, natomiast na zadania o charakterze ogólnogminnym zaplanowano środki w łącznej kwocie 1 000 000,00 zł.

Czytaj więcej...

W najbliższą niedziele, tj. 13 października odbędą się wybory parlamentarne. W Grajowie lokal wyborczy ulokowany będzie budynku Szkoły Podstawowej im. s. E. Podoskiej i będzie otwarty w godzinach 7.00 - 21.00. Udając się do lokalu należy pamiętać o tym, aby zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem. Od komisji wyborczej otrzymamy dwie karty do głosowania: do Sejmu z nazwiskami kandydatów na szarym tle, do Senatu – z nazwiskami kandydatów na żółtym tle.

Czytaj więcej...

Od kilku dni na terenie przy Szkole Podstawowej prowadzone są prace związane z realizacją projektu "Utworzenie placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Grajowie". 

Czytaj więcej...

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine