fb

 

 

Wydarzenia 2020

Poniżej na prośbę ks. Kazimierza Kubika publikujemy pismo zawierajace informacje dotyczące wizyty duszpasterskiej - kolędy w Parafii pw. NMP Królowej Polski w Raciborsku:

Czytaj więcej...

Znany jest już szczegółowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w nadchodzącym roku. Podobnie jak w mijającym roku obowiązywać będzie reguła odbioru odpadów gromadzonych selektywnie w pierwszy wtorek miesiąca, a odpadów zmieszanych w co drugi wtorek począwszy od 5 stycznia.

Czytaj więcej...

Pierwsze opady śniegu jeszcze przed nami i co z tym się wiąże także pierwsze problemy na drogach. Warto, więc wiedzieć, jakie firmy odpowiadają za ich utrzymanie w okresie zimy.

Przez teren Sołectwa Grajów przebiegają drogi dwóch kategorii: droga powiatowa oraz drogi gminne. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem dróg objętych akcją oraz osób odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie z ramienia poszczególnych Urzędów i Wykonawców.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 31.08.2020 odbędzie się powitanie nowego samochodu pożarniczego przeznaczonego dla naszej jednostki.

Czytaj więcej...

Koleje Małopolskie na swoim fanpage'u zamieściły informację, że u jednego z sprzedawców biletów obsługujących Autobusowe Linie Dowozowe w Wieliczce stwierdzono COVID – 19.

Czytaj więcej...

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine