fb

 

 

Wydarzenia 2020

Państwowa Komisja Wyborcza udostępniła prawie już pełne (99,77% dostarczonych protokołów) wyniki I tury wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W Obwodowej Komisji Wyborczej nr 22 ulokowanej w budynku Szkoły Podstawowej im. s. E. Podoskiej swój głos oddało 488 osób na 741 uprawnionych do głosowania, czyli frekwencja wyniosła 65,86%. Dla porównania w powiecie wielickim głos oddało 69,65% uprawnionych, natomiast w gminie Wieliczka frekwencja wyniosła 68,91%.

Czytaj więcej...

W związku ze zniesieniem limitu wiernych, biorących udział w liturgii, możliwe stało się zorganizowanie w naszej parafii w najbliższą niedzielę tj. 28 czerwca uroczystości I Komunii Świętej, która została przełożona z planowanego dnia 17 maja.

Czytaj więcej...

W najbliższą niedziele, tj. 28 czerwca odbędą się wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W Grajowie lokal wyborczy ulokowany będzie w budynku Szkoły Podstawowej im. s. E. Podoskiej i będzie otwarty w godzinach 7.00 - 21.00. Udając się do lokalu należy pamiętać o tym, aby zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem oraz stosować środki ostrożności – zachować odstęp oraz zakryć usta i nos.

Czytaj więcej...

3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Poniżej na prośbę ks. Kazimierza Kubika publikujemy harmonogram liturgiczny obowiązujący w Parafii pw. N.M.P. Królowej Polski w Raciborsku:

Czytaj więcej...

Od Wielkiego Czwartku możemy uczestniczyć na youtube w bezpośrednich transmisjach Mszy świętych i innych nabożeństw odprawianych w naszym kościele. Należy kliknąć na link:

Czytaj więcej...

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine