fb

 

 

Wydarzenia 2021

Poniżej na prośbę ks. Kazimierza Kubika publikujemy pisma zawierające informacje dotyczące wizyty duszpasterskiej - kolędy w Parafii pw. NMP Królowej Polski w Raciborsku:

Czytaj więcej...

Zakończyłosię liczenie i weryfikacja głosów w głosowaniu na projekty zgłoszone do BudżetuObywatelskiego na rok 2022. Na zadania o charakterze lokalnym zaplanowanośrodki w łącznej kwocie 500 000,00 zł, natomiast na zadania o charakterzeogólnogminnym przeznaczono środki w łącznej kwocie 1 000 000,00 zł.Przypominamy, iż głosowanie na wybrane projekty trwało od 14 października do 15 listopada 2021 roku. Miło nam poinformować, że do dalszej realizacjizakwalifikowały się zadnia dotyczące naszej miejscowości – zarówno zgłoszoneprojekty o charakterze lokalnym jak i ogólnogminnym.

Czytaj więcej...

Znany jest już szczegółowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w nadchodzącym roku. Podobnie jak w mijającym roku obowiązywać będzie reguła odbioru odpadów gromadzonych selektywnie w pierwszy wtorek miesiąca, a odpadów zmieszanych w co drugi wtorek począwszy od 4 stycznia. Ze wglądu na wypadające święta będą dwa wyjątki od tych zasad: w maju i listopadzie odpady gromadzone selektywnie wywożone będą w drugi wtorek miesiąca (tj. 10.05 i 08.11).

Czytaj więcej...

Od dnia 2 stycznia 2022 roku Autobusowe Linie Dowozowe - w tym R1 i D1, kursować będą na nowych wydłużonych trasach z zachowaniem dotychczasowej częstotliwości kursowania. Linia R1 zostanie wydłużona do Dobczyc natomiast linia D1 do Łapanowa. Trasy przejazdu będą przebiegały następująco:

Czytaj więcej...

 

 

Czytaj więcej...

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine