fb

 

 

Pieczenie pierniczków przez Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Grajowie, należy przyznać, to już lokalna tradycja. Na zadane pytanie - czy i tym razem tak ma być? Wszystkie Panie zgodnym chórem oświadczyły, że oczywiście.

Tak, więc w miłej i wesołej atmosferze, korzystając z gościnności OSP, upieczono ponad 600 pierniczków. A w śród nich: śliczniutkie aniołki, pulchniutkie reniferki, gwiazdeczki małe i duże, pachnące choineczki, lukrowane chatki. Te nasze „małe rękodzieła” ozdobione i zapakowane w niewielkie paczuszki zostały powierzone Świętemu Mikołajowi, który obdarował nimi dzieci oraz gości zaproszonych na spotkanie wigilijne na Folwarku Zalesie.

Aby zatrzymać atmosferę Świąt Bożego Narodzenia na dłużej w naszych domach można pierniczki upiec, kiedy przyjdzie nam na nie ochota... A zapach korzennej przyprawy z pewnością przypomni nam wspólnie spędzony radosny czas w gronie rodzinnym.

W tym roku pieczenie pierniczków Pani Kasi odbyło się w piątek 16.12.2016 roku w remizie OSP w Grajowie, a wyglądało tak...

 

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine