fb

 

 

Każdy z nas oczekuje z niecierpliwością Świąt Bożego Narodzenia, a w sposób szczególny czekają na nie dzieci. Dla nich właśnie Rada Rodziców oraz Rada Pedagogiczna zorganizowały po raz drugi już spotkanie wigilijne na Folwarku Zalesie.  W Wigilii uczestniczyło około 170 osób – dzieci ze Szkoły Podstawowej im. s. Emilii w Grajowie, nauczyciele, zaproszeni goście, rodzice. 


Spotkanie rozpoczęło się od powitania wszystkich przez Dyrektora szkoły Pana Lucjana Rówńskiego. Następnie odbyła się część artystyczna. Mogliśmy podziwiać jasełka w wykonaniu dzieci z klas I do III, przyłączyć się do wspólnego śpiewania kolęd, posłuchać gry na skrzypcach w wykonaniu Zuzi Malarczyk, uczennicy kl. III. Wszyscy goście byli pod dużym wrażeniem występu naszych dzieci.
Po przekazaniu życzeń świątecznych przez Dyrektora Szkoły oraz Burmistrza Rafała Ślęczkę, wygłoszeniu słowa Bożego przez Ks. Kan. Kazimierza Kubika i podziękowaniach od Rady Rodziców wszystkich zaproszono do wigilijnego stołu.  Na zakończenie przybył Św. Mikołaj, który rozdał dzieciom prezenty.
 
Dzieciom, nauczycielom, Panu Dyrektorowi bardzo dziękujemy za zorganizowanie części artystycznej i wspaniałe przygotowanie dzieci do występu.
Zaproszonym gościom dziękujemy za przybycie i spędzenie z nami wspólnie tego świątecznego czasu.
 
Rodzicom pragniemy podziękować za wielkie zaangażowanie i poparcie naszej inicjatywy.

Szczególne podziękowania natomiast kierujemy na ręce Państwa Nelly i Aleksandra Michalskich, Pana Władysława Łazarskiego właścicieli Folwarku Zalesie za gościnę, której nam udzielili.

Obszerna galeria z Wigilii na Folwarku Zalesie dostępna jest na fanpage Miasta i Gminy Wieliczka (kliknij TUTAJ), do odwiedzenia, której serdecznie zapraszamy.


 
AM

 

 

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine