fb

 

 

Wydarzenia 2020

3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Poniżej na prośbę ks. Kazimierza Kubika publikujemy harmonogram liturgiczny obowiązujący w Parafii pw. N.M.P. Królowej Polski w Raciborsku:

Czytaj więcej...

Od Wielkiego Czwartku możemy uczestniczyć na youtube w bezpośrednich transmisjach Mszy świętych i innych nabożeństw odprawianych w naszym kościele. Należy kliknąć na link:

Czytaj więcej...

Z racji pandemii koronawirusa tegoroczne Święta Wielkanocne i celebracja Triduum Paschalnego będą wyjątkowe. Zmianie ulegnie forma uczestnictwa w tych wydarzeniach – udział wiernych będzie ograniczony.

Poniżej na prośbę ks. Kazimierza Kubika publikujemy harmonogram liturgiczny na okres Triduum Paschalnego oraz Świąt Wielkanocnych obowiązujący w Parafii pw. N.M.P. Królowej Polski w Raciborsku:

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja została wydłużona do 7 kwietnia 2020 r. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat do naszego przedszkola. Informacje szczegółowe znajdują się na stronie internetowej www.spgrajow.eu.

Czytaj więcej...

Ochotnicza Straż Pożarna w Grajowie wynajmie lokal użytkowy w strażnicy OSP.
Wszystkie informacje pod nr telefonu 602-135-126.

 

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine