fb

 

 

Wydarzenia 2019

W związku z zaplanowanymi na najbliższy weekend Dniami Świętej Kingi od piątku 19.07.2019 r. od godz. 08:00 do poniedziałku 22.07.2019 r. do godz. 16:00 nieczynny będzie parking przy ul. Dembowskiego, a trasy linii D1 i R1 i będą zmienione.

Czytaj więcej...

Z uwagi na rozpoczęcie okresu wakacyjnego, od 1 lipca 2019 r. (poniedziałek) ograniczeniu ulegnie funkcjonowanie Autobusowych Linii Dowozowych.

Czytaj więcej...

Znamy już wyniki wyborów na Sołtysa i członków Rady Sołeckiej, które odbyły się w dniu wczorajszym w naszej miejscowości.

Na najbliższą kadencje Sołtysem Grajowa został wybrany Maciej Cygan, natomiast skład Rady Sołeckiej stanowić będą: Malwina Barańska, Jarosław Błaszczyk, Katarzyna Bugaj, Anna Cygan, Michał Cygan, Łukasz Hankus, Mariusz Leśniak, Agnieszka Mika, Andrzej Nosal.

Czytaj więcej...

W dniu 15 czerwca na Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze. Do zawodów zgłosiło się 10 z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej z terenu Gminy Wieliczka. Zawody zostały rozegrane w 2 konkurencjach: sztafeta pożarnicza i ćwiczenie bojowe. O końcowej pozycji decydował zsumowany czas obydwu konkurencji.

Czytaj więcej...

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine