fb

 

 

Wydarzenia 2017

Od dnia jutrzejszego (25.09) będzie można oddać swój głos w II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Głosowanie potrwa do 13 października. Wśród zadań dopuszczonych do głosowania znajduje się to, którego inicjatorami było środowisko Szkoły Podstawowej im. Emilii Podoskiej w Grajowie – KOM12 „Szachy – kaganek rozumu” (więcej informacji o zadaniu znajduje się TUTAJ).

Czytaj więcej...

Zachęcamy do zapoznania się z informacji o projekcie zgłoszonym do II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, którego pomysłodawcami jest społeczność Szkoły Podstawowej im. Emilii Podoskiej w Grajowie. Głosowanie w BO Malopolska rozpocznie się 25 września i potrwa do 13 października 2017 r.

Czytaj więcej...

Drodzy Grajowianie!

Zachęcamy do przyłączenia się do wniosku do władz gminy o montaż stacji mierzącej jakość powietrza w naszej miejscowości! Swoje podpisy można składać na liście dostępnej w sklepie "Mini-Max". Jest tam również pismo, którego treść publikujemy poniżej.

Czytaj więcej...

W ubiegłą niedzielę obiekt i plac przy remizie OSP "tętnił życiem". Stało się to za przyczyną organizacji dwóch ciekawych wydarzeń dotyczących naszej miejscowości. Pierwszym z nich było Święto Chleba, natomiast drugim Festyn Strażacki podsumowujący ponad półwieczną działalność strażaków ochotników.

Czytaj więcej...

W dzisiejszym wydaniu gazety Dziennik Polski ukazał się kolejny artykuł dotyczący rozbudowy komunikacji publicznej w Gminie Wieliczka w tym także zmiany dotychczasowej trasy R1 i wydłużenia jej przez Grajów. Więcej informacji dostępnych jest w artykule umieszczonym poniżej:

Czytaj więcej...

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine