fb

 

 

Wydarzenia 2018

Znamy wyniki III edycji BO Małopolska

39 zadań zostanie zrealizowanych w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W tegorocznej edycji głosować można było na 150 propozycji zgłoszonych w 6 subregionach, w tym także na zadanie dotyczące naszego regionu, które dotyczyło zakupu urządzeń defibrylatorów AED (urządzenie stosowane podczas pierwszej pomocy) do kościołów i budynków użyteczności publicznej w Gminie Wieliczka oraz w Gminie Biskupice - etap II.

Czytaj więcej...

Pierwsze opady śniegu jeszcze przed nami i co z tym się wiąże także pierwsze problemy na drogach. Warto, więc wiedzieć, jakie firmy odpowiadają za ich utrzymanie w okresie zimy.

Czytaj więcej...

W najbliższą niedzielę odbędą się wybory samorządowe, podczas których Polacy wybiorą wójtów gmin, burmistrzów i prezydentów miast oraz radnych gmin (miast), powiatów i sejmików województw. Oto kilka najważniejszych informacji odnośnie tego jak oddać głos w wyborach:

Czytaj więcej...

Zakończyło się liczenie i weryfikacja głosów w tegorocznym głosowaniu na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy Gminy Wieliczka decydowali, na jakie zadania powinno zostać wydanych ponad 1 750 000 złotych. Przypominamy, iż głosowanie na wybrane projekty trwało od 2 sierpnia do 14 września br.

Czytaj więcej...

Zachęcamy do oddania swojego głosu w III edycji BO Małopolska. Głosowanie potrwa do 5 października. Wśród zadań dopuszczonych do głosowania znajduje się zadanie dotyczy zakupu urządzeń defibrylatorów AED (urządzenie stosowane podczas pierwszej pomocy) do kościołów i budynków użyteczności publicznej w Gminie Wieliczka oraz w Gminie Biskupice - etap II.

Czytaj więcej...

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine