fb

 

 

Wydarzenia

W dniu wczorajszym w Domu Strażaka w Grajowie odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki OSP za 2023 rok. W spotkaniu oprócz druhów uczestniczyli zaproszeni goście: Inspektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UMiG Wieliczka Urszula Żak, Prezes Zarządu Oddziału Miejsko - gminnego Związku OSP RP Władysław Kucharski, Komendant Miejsko Gminny Związku OSP RP w Wieliczce Sebastian Szostak oraz Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Wieliczce st. kap. Robert Ulman.

Czytaj więcej...

Nakazy podatkowe będzie można odebrać w Remizie OSP Grajów dnia 13 luty (wtorek) od godz. 16:00 do 21:00.

 

 

Sołtys i Rada Sołecka uprzejmie informują, że dnia 12 lutego 2024 r. (poniedziałek) o godz. 18:00 w remizie OSP odbędzie się zebranie wiejskie.
Proponowany porządek obrad:

 

Czytaj więcej...

W dniu 22 stycznia z posesji na terenie naszego Sołectwa odbierane będą o dpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Przypominamy że w dniu wywozu musza one być do godziny 6.00 rano wystawione do drogi publicznej przy granicy posesji. Nie będą odbierane odpady gromadzone w tzw. zbiorczych punktach.

Czytaj więcej...

W dniach od 29 stycznia do 9 lutego 2024 roku nastąpi odbiór choinek bez ozdób, ziemi, doniczek ze zgłoszonych adresów.
W dniach od 18 stycznia do 24 stycznia 2024 roku należy zgłosić chęć oddania choinki, na adresy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu (12) 278-17-66 (w godz. 7:00 - 15:00).

Czytaj więcej...

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine