fb

 

 

Koniec listopada to czas Zabaw Andrzejkowych.  Dzięki wspólnemu zaangażowaniu nauczycieli, uczniów i rodziców z Rady Rodziców i Trójek Klasowych grajowskiej szkoły, w użyczonej na tą okoliczność remizie OSP Grajów, również w ubiegły piątek taka zabawa się odbyła i to "podwójnie".

Dzieci z kl. 0 – III radośnie spędziły czas do południa na wspólnej zabawie, do której szczególnie zachęcała ich Pani Halinka Hyży.  Nie zabrakło oczywiście wspaniałych przebierańców w postaci: pięknych wróżek, czarodziejek, księżniczek, a także walecznych rycerzy i bohaterów bajek, a nawet dzielnych strażaków. Miło było z boku obserwować radosne, uśmiechnięte buzie dzieci.  Do wspaniałych kostiumów można też było - w trakcie zabawy - dobrać odpowiedni makijaż, co miejmy nadzieję sprawiło dzieciom radość i zachęciło do wspólnej zabawy.
 
Dzieci z klas IV – VI spotkały się w remizie OSP po południu. Głównym organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski.  Natomiast animatorem zabawy i opiekunem starszej grupy był Pan Adam Szostak, wychowawca klasy IV, mający oczywiście wsparcie ze strony rodziców.  Zabawa udała się wspaniale - trudno było się dzieciom rozejść - i już są plany na kolejne takie dyskoteki.  

W trakcie jednej i drugiej zabawy, poza muzyką, nie zapomniano również o przekąskach, ciastach i czymś dla ochłody dla naszych tancerzy. Co należy podkreślić starsza grupa sama zadbała o smakołyki.
Wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy organizacji zabawy andrzejkowej w imieniu naszych dzieci serdecznie dziękujemy.
 
Obszerna galeria z Zabawy Andrzejkowej dostępna jest na stronie internetowej szkoły (kliknij TUTAJ), do odwiedzenia, której serdecznie zapraszamy.
 


 
AM

 

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine