fb

 

 

Zakończyło się liczenie i weryfikacja głosów w głosowaniu na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. Na zadania o charakterze lokalnym zaplanowano środki w łącznej kwocie 500 000,00 zł, natomiast na zadania o charakterze ogólnogminnym przeznaczono środki w łącznej kwocie 1 000 000,00 zł. Przypominamy, iż głosowanie na wybrane projekty trwało od 28 października do 25 listopada 2019 roku. Miło nam poinformować, że do dalszej realizacji zakwalifikowały się zadnia dotyczące naszej miejscowości – zarówno zgłoszone projekty o charakterze lokalnym jak i ogólnogminnym.

Wśród 17 rekomendowanych do realizacji zadań o charakterze lokalnym znalazło się to, które będzie realizowane w Grajowie. Projekt "Bezpieczniej przy Szkole w Grajowie " uzyskał 2297 punktów.

Pełne wyniki głosowania na zadania o charakterze lokalnym dostępne są TUTAJ.

Natomiast wśród zadań o charakterze ogólnogminnym, projekt " Podniesienie poziomu bezpieczeństwa poprzez wykonanie oświetlenia w miejscowościach Mietniów, Pawlikowice, Grajów, Dobranowice, Raciborsko, Jankówka " zdobył 7771 punktów i będzie jednym z trzech przeznaczonych do realizacji.

Pełne wyniki głosowania na zadania o charakterze ogólnogminnym dostępne są TUTAJ.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na projekty dotyczące naszego Sołectwa i/lub w jakikolwiek inny sposób wsparli w/w inicjatywy.

źródło:
Wielicki Budżet Obywatelski
własne

 

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine