fb

 

 

Od dzisiaj do 25 listopada można głosować na wybrane zadania w ramach Wielickiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019/2020.
Na zadania o charakterze lokalnym zaplanowano środki w łącznej kwocie 500 000,00 zł, natomiast na zadania o charakterze ogólnogminnym zaplanowano środki w łącznej kwocie 1 000 000,00 zł.

Każdy głosujący może oddać głos na trzy różne projekty zadań o charakterze lokalnym i trzy różne projekty zadań o charakterze ogólnogminnym, przy czym najwyżej oceniony przez głosującego projekt otrzymuje 3 punkty, a najniżej oceniony 1 punkt.

Wśród 39 proponowanych do realizacji w ramach budżetu zadań o charakterze lokalnym jedno dotyczy Grajowa, a jest to:
zadanie nr 6 - Bezpieczniej przy Szkole w Grajowie

Wśród 17 proponowanych do realizacji w ramach budżetu zadań o charakterze ogólnogminnym dwa dotyczą Grajowa, a są to:
zadanie nr 4 - Podniesienie poziomu bezpieczeństwa poprzez wykonanie oświetlenia w miejscowościach Mietniów, Pawlikowice, Grajów, Dobranowice, Raciborsko, Jankówka
zadanie nr 13 - Czyste powietrze wolne od smogu w każdym przedszkolu i szkole podstawowej w Gminie Wieliczka dzięki zakupowi i eksploatacji oczyszczaczy powietrza

Do realizacji zostaną wybrane te projekty, które uzyskają największą liczbę głosów. Zachęcamy więc do głosowania – dzięki Państwu Grajów może wzbogacić się o nowe inwestycje.

Wyboru zadań mogą dokonać mieszkańcy Gminy Wieliczka. Zagłosować można na dwa sposoby:
1. Wypełniając ankietę w formie papierowej udostępnioną w Urzędzie Miasta i Gminy w Wieliczce, ul. Powstania Warszawskiego 1 oraz na stronie internetowej Gminy Wieliczka (aby pobrać i wydrukować kliknij TUTAJ). Wypełnioną ankietę złożyć należy w Urzędzie Miasta i Gminy w Wieliczce, ul. Powstania Warszawskiego 1.
2. Wypełniając ankietę w formie interaktywnej na stronie internetowej Gminy Wieliczka (aby przenieść się do strony kliknij TUTAJ).

Głosować można tylko raz - elektronicznie lub tradycyjnie. Aby prawidłowo oddać głos, należy podać numer PESEL, imię i nazwisko, adres a także potwierdzić zawarte oświadczenia.

źródło:
własne
WBO Wieliczka 

 

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine