fb

 

 

Od kilku dni na terenie przy Szkole Podstawowej prowadzone są prace związane z realizacją projektu "Utworzenie placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Grajowie".  Był on jednym z 21 zadań o charakterze lokalnym, które głosami mieszkańców Gminy Wieliczka w ramach Budżetu Obywatelskiego zostały zakwalifikowane do realizacji. Przypomnijmy, że głosowanie w ramach budżetu trwało od 2 sierpnia do 14 września 2018 roku, a do wyboru były 32 projekty. Mieszkańcy Gminy Wieliczka decydowali, na jakie zadania powinno zostać wydanych ponad 1 750 000 złotych. Projekt "Utworzenie placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Grajowie" uzyskał 1 813 punktów, co pozwoliło mu zająć 7 pozycję w końcowej klasyfikacji.

Informacja o budowie placu zabaw szczególnie powinna ucieszyć przedszkolaków z grajowskiej podstawówki. Do tej pory, aby pobawić się na placu zabaw musiały wraz z opiekunkami chodzić na plac zlokalizowany na terenie przy budynku OSP. Wiązało się to z pokonaniem odcinka drogi o dużym natężeniu ruchu samochodowego. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego będzie czekać na nich miła niespodzianka.

Dlatego warto po raz kolejny serdecznie podziękować wszystkim, którzy zagłosowali na projekt budowy placu zabaw lub w jakikolwiek inny sposób wsparli w/w inicjatywę.źródło: własne, Wielicki Budżet Obywatelski

 

 

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine