fb

 

 

Zakończyłosię liczenie i weryfikacja głosów w głosowaniu na projekty zgłoszone do BudżetuObywatelskiego na rok 2022. Na zadania o charakterze lokalnym zaplanowanośrodki w łącznej kwocie 500 000,00 zł, natomiast na zadania o charakterzeogólnogminnym przeznaczono środki w łącznej kwocie 1 000 000,00 zł.Przypominamy, iż głosowanie na wybrane projekty trwało od 14 października do 15 listopada 2021 roku. Miło nam poinformować, że do dalszej realizacjizakwalifikowały się zadnia dotyczące naszej miejscowości – zarówno zgłoszoneprojekty o charakterze lokalnym jak i ogólnogminnym.

Wśród 10 rekomendowanych do realizacji zadań ocharakterze lokalnym znalazło się to, które będzie realizowane w Grajowie.Projekt "Remont drogi na dz. nr 454 w Grajowie" uzyskał 3149 punktów.

Pełne wyniki głosowania na zadania o charakterze lokalnym dostępne są TUTAJ.

Natomiast wśród zadań o charakterze ogólnogminnym, projekt "Podniesieniepoziomu bezpieczeństwa w miejscowościach Mietniów, Pawlikowice, Chorągwica,Grajów, Dobranowice, Jankówka, Raciborsko, Lednica Górna, Podstolice, Gorzków" zdobył 19 846 punktów ibędzie jednym z dwóch przeznaczonych do realizacji.

Pełne wyniki głosowania na zadania o charakterze ogólnogminnym dostępnesą TUTAJ.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na projekty dotyczącenaszego Sołectwa i/lub w jakikolwiek inny sposób wsparli w/w inicjatywy.

źródło:
Wielicki Budżet Obywatelski
własne

 

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine