fb

 

 

Zakończyłosię liczenie i weryfikacja głosów w głosowaniu na projekty zgłoszone do BudżetuObywatelskiego na rok 2023. Na zadania o charakterze lokalnym zaplanowanośrodki w łącznej kwocie 500 000,00 zł, natomiast na zadania o charakterzeogólnogminnym przeznaczono środki w łącznej kwocie 1 000 000,00 zł.Przypominamy, iż głosowanie na wybrane projekty trwało od 1 października do 28 października 2022 roku. Miło nam poinformować, że do dalszej realizacjizakwalifikowały się zadnia dotyczące naszej miejscowości – zarówno zgłoszoneprojekty o charakterze lokalnym jak i ogólnogminnym.

Wśród 11 rekomendowanych do realizacji zadań ocharakterze lokalnym znalazło się to, które będzie realizowane w Grajowie.Projekt "Remont drogi nr dz. 477" uzyskał 3 843 punktów.

Pełne wyniki głosowania na zadania o charakterze lokalnym dostępne są TUTAJ.

Natomiast wśród zadań o charakterze ogólnogminnym, projekt "Podniesienie poziomu bezpieczeństwa w miejscowościach Mietniów, Pawlikowice, Chorągwica, Grajów, Dobranowice, Jankówka, Raciborsko, Lednica Górna, Podstolice, Gorzków, Janowice" zdobył 28 619 punktów ibędzie jednym z dwóch przeznaczonych do realizacji. W ramach zadania w naszym Sołectwie wykonany ma zostać remont kolejnego odcinka drogi prowadzącej od Centrum w kierunku Kopalin.

Pełne wyniki głosowania na zadania o charakterze ogólnogminnym dostępnesą TUTAJ.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na projekty dotyczącenaszego Sołectwa i/lub w jakikolwiek inny sposób wsparli w/w inicjatywy.

źródło:
Wielicki Budżet Obywatelski
własne

 

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine