fb

 

 

Zakończyło się liczenie i weryfikacja głosów w głosowaniu na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. Na zadania o charakterze lokalnym zaplanowano środki w łącznej kwocie 500 000,00 zł, natomiast na zadania o charakterze ogólnogminnym przeznaczono środki w łącznej kwocie 1 000 000,00 zł. Przypominamy, iż głosowanie na wybrane projekty trwało od 15 marca do 16 kwietnia 2021 roku. Miło nam poinformować, że do dalszej realizacji zakwalifikowały się zadnia dotyczące naszej miejscowości – zarówno zgłoszone projekty o charakterze lokalnym jak i ogólnogminnym.

Wśród 18 rekomendowanych do realizacji zadań o charakterze lokalnym znalazło się to, które będzie realizowane w Grajowie. Projekt "Bezpieczna droga w Grajowie" uzyskał 3005 punktów.

Pełne wyniki głosowania na zadania o charakterze lokalnym dostępne są TUTAJ.

Natomiast wśród zadań o charakterze ogólnogminnym, projekt "Podniesienie poziomu bezpieczeństwa w miejscowościach Mietniów, Pawlikowice, Chorągwica, Grajów, Dobranowice, Jankówka, Raciborsko, Lednica Górna, Janowice, Gorzków" zdobył 15 954 punktów i będzie jednym z dwóch przeznaczonych do realizacji.

Pełne wyniki głosowania na zadania o charakterze ogólnogminnym dostępne są TUTAJ.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na projekty dotyczące naszego Sołectwa i/lub w jakikolwiek inny sposób wsparli w/w inicjatywy.

źródło:
Wielicki Budżet Obywatelski
własne

 

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine