fb

 

 

W ramach programu "WF z Klasą" w naszej szkole prowadzony jest blog sportowy, za którego funkcjonowanie dba nauczyciel wychowania fizycznego Pan Adam Szostak.  Program "WF z Klasą" wspiera nauczycieli wychowania fizycznego i inspiruje ich do prowadzenia bardziej atrakcyjnych i innowacyjnych lekcji. Zajęcia – tak obowiązkowe, jak i dodatkowe – mogą być bardziej zróżnicowane i bliższe oczekiwaniom młodych ludzi. Należy wierzyć, że to najlepsza droga do zwiększenia aktywność dzieci i młodzieży oraz podniesienia prestiżu WF-u i frekwencji na lekcjach. Program promuje zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie, aktywizację uczniów mniej sprawnych, równe traktowanie chłopców i dziewcząt oraz zaangażowanie społeczności lokalnej w sportowe życie szkoły. Wpływa także na kształtowanie charakteru i poczucia własnej wartości uczniów.

"WF z Klasą" to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy wsparciu "Gazety Wyborczej" i portalu Sport.pl. Działania współfinansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest objęty honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki oraz Ministra Zdrowia. Działania w roku szkolnym 2015/2016 realizowane są przy wsparciu PGNiG. Więcej informacji o programie dostępnych jest na stronie CEO (kliknij TUTAJ).

Zapraszamy serdecznie do systematycznego odwiedzania blogu a także komentowania pojawiających się tam informacji (aby przejść do bloga, kliknij TUTAJ).źródło:
Program "WF z klasą"
Szkoła Podstawowa im. s. Emilii Podoskiej w Grajowie
WF4Life!!!

 

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine