fb

 

 

Zapraszamy WSZYSTKICH do udziału w zajęciach fitness poprawiających ogólną sprawność fizyczną oraz kondycję psychiczną i ruchową. Ćwiczenia prowadzone są dwa razy w tygodniu – we wtorki („aerobowo”) oraz w czwartki („na spokojnie”) i są nie tylko okazją do spotkania, ale przede wszystkim - modelują sylwetkę, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i pozwalają odprężyć się psychicznie.


Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w remizie OSP w Grajowie, w godz. 19.30 – 20.30. Koszt jednorazowego wejścia wynosi tylko 6 zł.
Tydzień zaczynamy od wtorku – dynamicznie. Podczas zajęć TBC (total body conditioning) korzystamy ze stepów, by uruchomić zarówno górne, jak i dolne partie ciała. Ćwiczenia aerobowe (przyśpieszające oddech i puls) ze wzmacniającymi są wykonywane do rytmicznej muzyki. Wtorkowe zajęcia modelują mięśnie, poprawiają ogólną kondycję pscyho-ruchową i poprawiają wydolność tlenową.
W czwartki ćwiczymy pilates przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Pilates jest połączeniem gimnastyki, tai-chi, jogi i baletu. Ćwiczenia angażują nie tylko duże mięśnie, ale i te najmniejsze, położone głęboko – wzmacniają je, rozciągają, naprężają, rozluźniają. Pilates polecany jest dla wszystkich, bez względu na płeć, wiek i kondycję fizyczną. Są świetne dla osób pragnących poprawić elastyczność ciała, nauczyć się w kontrolowany sposób wykonywać ćwiczenia i zachować prawidłową postawę na co dzień.
Zapraszamy szczególnie te osoby, które jeszcze nie brały udziału w zajęciach sportowych w Grajowie!

Kontakt do Justyny – instruktorki: +48 697 194 665

 

fitnes 2

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine