fb

 

 

Grajów, jak i sąsiednie miejscowości, może również pochwalić się placem zabaw dla dzieci. Lokalizacja obiektu koło remizy OSP i zagospodarowanie terenu wokół, zachęca nie tylko mieszkańców Grajowa do przyprowadzenia tutaj swoich pociech. Miło jest obserwować jak dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu bawiąc się z rówieśnikami w bezpiecznym dla nich miejscu.


A o to kilka szczegółów na temat tej inwestycji.Plac zabaw zajmuję powierzchnie 150 m2. Obiekt posiada podłoże bezpieczne wykonane z piasku, urządzenia rekreacyjne dla dzieci oraz ogrodzenie o długości 50 m.
Plac zabaw powstał w ramach zadania ”Kompleksowe zagospodarowanie obszarów wiejskich w Gminie Wieliczka w ramach Programu Leader - Budowa placu zabaw na działce nr 94 wraz z zagospodarowaniem terenu działki nr 95/1 i 95/2 w Grajowie.” współfinansowany w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oś 4 - Leader z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wdrażany za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wielicka Wieś”.

W ramach projektu przeprowadzono również remont nawierzchni placu przy remizie o powierzchni 539 m2. Prace polegały na rozbiórce obecnej nawierzchni, wykonaniu nowej podbudowy i ułożeniu nowej nawierzchni z kostki brukowej.

źródło:
Lokalna Grupa Działania „Wielicka Wieś”
własne

 

 

JSN Yoyo template designed by JoomlaShine